czwartek, 6 października 2011

Patrz, gdzie parkujesz

Zdaję sobie sprawę, że zarówno treść tego posta, jak i samo zachowanie, które zamierzam przedstawić, może wydawać się, dla niektórych, nieco kontrowersyjne. Ale, co tam - nie każdemu musi się podobać ;) Mnie się idea spodobała, więc dlatego powstał ten post.

Dziś w biurowcu, kolega zaprezentował mi dosyć ciekawą naklejkę. Naklejka ta jest przeznaczona do przylepienia, najlepiej w widocznym miejscu dla innych, na karoserię, bądź szybę samochodu. Oczywiście, nie każdego samochodu, tylko tego źle zaparkowanego. Żeby wziąć poprawkę na polskie warunki odnośnie liczebności miejsc parkingowych, przyjmijmy że tego bardzo źle zaparkowanego. Nie owijając w bawełnę, możemy wyrazić swoje niezadowolenie z faktu źle zaparkowanego wozu innego użytkownika ruchu, przyklejając ową naklejkę na takie auto. Dodatkowo, właściciel bardzo źle zaparkowanego wozu, będzie miał spory problem przy usuwaniu jej, gdyż wykonana ona bardzo solidnie, a uwierzcie mi, nikt nie chciałby jeździć z takim czymś:


2 komentarze:

  1. Cześć Szpryca!
    Super pomysł! Gdzie można zdobyć takie naklejki?
    pod przedszkolem mojej córci są 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. I rzeczywiście są często wykorzystywane. A jednak pewien członek parkuje tam regularnie. Czym? Białym Lancerem ;-) Myślę, że taka naklejka sprawi temu qtasofi niezłą frajdę.

    OdpowiedzUsuń
  2. @kkk - no hej ;) na allegro znalazłem, wraz z filmikiem, który prezentuje, jak tródno to oderwać :) z tego co się orientuję, jest to dosyć skuteczne...

    OdpowiedzUsuń